Wydarzenia Kancelarii
Ostrowski i Wspólnicy

Dołącz do Zespołu prawa pracy i ODO | radca prawny, aplikant radcowski | Toruń

Prowadzimy rekrutacje do: zespołu prawa pracy i ochrony danych osobowych (aplikant radcowski / radca prawny)

Miejsce pracy: Toruń

Termin składania CV: do 23 czerwca 2023 r.

KOGO SZUKAMY?

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy radcy prawnego z uprawnieniami od 2023 roku lub zdolnego aplikanta. Oferujemy Ci współpracę z doświadczonym zespołem kancelarii prawnej obsługującej podmioty różnych branż i wielkości – od dużych spółek giełdowych po mniejsze przedsiębiorstwa oraz jednostki sektora publicznego. W pracy cenimy dokładność, szybkość uczenia się i chęć rozwoju. Szukamy osoby, której znane są przepisy prawa pracy i ochrony danych osobowych. Dodatkowym atutem będzie zdobyte dotychczas doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziana będzie zaawansowana znajomość języka angielskiego oraz czynne prawo jazdy kategorii B.

FORMA WSPÓŁPRACY
Jesteśmy elastyczni. To w dużej mierze od Ciebie będzie zależało jaką formę współpracy wybierzesz. My zapewnimy Ci stabilne zatrudnienie w największej kancelarii prawniczej w regionie kujawsko-pomorskim według rankingu „Rzeczpospolitej”.

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?
Na co dzień będziesz wspierać naszych Klientów w sprawach pracowniczych i z zakresu ochrony danych osobowych. Zagadnienia niecierpiące zwłoki będziesz się starać rozwiązać podczas rozmowy telefonicznej lub w kontakcie mailowym. Przy skomplikowanych kwestiach konieczne będzie przygotowanie projektu opinii prawnej i rekomendacja najlepszego rozwiązania. Do Twoich zadań będzie należało również sporządzanie projektów pism procesowych, uczestnictwo w rozprawach, analiza komentarzy i orzecznictwa, a także opiniowanie umów. Jako Kancelaria specjalizujemy się również w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych, prowadzimy projekty polegające na przygotowaniu lub dostosowaniu dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych oraz wspieramy Klientów w jej wdrożeniu. Niewątpliwie czeka na Ciebie ciekawa praca pełna wyzwań. Przy realizacji tych wyzwań zawsze będziesz mógł liczyć na wsparcie koleżanek i kolegów oraz konsultacje koordynatora działu i Wspólników.

BENEFITY I KULTURA PRACY
W pracy w naszej Kancelarii jedno jest pewne – masz niesamowitą okazję na rozwój zawodowy w interesującym środowisku biznesowym. Oferujemy Ci ścieżkę szkoleniową (finansowane szkolenia), możliwości publikacji dla wiodących wydawców prasowych oraz naukę przez pracę z grupą doświadczonych radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych. Umożliwiamy podjęcie stażu w renomowanych kancelariach z całej Europy. W biurze dosłownie stajemy na głowie, aby zapewnić dobrą atmosferę. Organizujemy wyjścia i imprezy integracyjne, umilamy sobie nawzajem czas memami i ciekawymi konwersacjami na grupowym czacie. Staramy się również pomagać innym jak tylko możemy, prowadząc wiele inicjatyw dobroczynnych. Poza tym, nasi pracownicy korzystają z ubezpieczenia grupowego, dofinansowania do karty Multisport, a także możliwości nauki języków obcych na platformie e-learningowej. Dołącz do nas!

Na Twoje CV czekamy do 23 czerwca 2023 roku. Wyślij je na: rekrutacja@ostrowski-legal.net.

Dane osobowe zebrane w trakcie prowadzonej rekrutacji przetwarzane są zgodnie z przepisami  ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016. Administratorem danych osobowych staje się Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Toruniu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do uczestnictwa w procesie rekrutacji.  Jeżeli podane dane będą obejmowały szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, konieczna będzie wyraźna zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

W przypadku wyrażenia chęci na pozostawienie Pani/Pana zgłoszenia w naszej bazie, prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Ostrowski i Wspólnicy sp. k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie.

Więcej informacji na temat ochrony Pani/Pana danych osobowych zamieściliśmy w klauzuli informacyjnej znajdującej się pod poniższym linkiem:

Anna Nowińska

Dyrektor Administracji
Umów konsultację

Przesłanie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z dobrowolnym wyrażeniem zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celu otrzymania w/w materiałów. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej jednak jest warunkiem koniecznym do przetworzenia zgłoszenia.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu:
przesyłania informacji  dotyczących regulacji prawnych, zmian w przepisach prawa oraz w najnowszym orzecznictwie i praktyce oraz wydarzeniach z tym związanych.
Zgoda dotyczy danych osobowych przekazanych w zgłoszeniu, w postaci: imienia, nazwiska, nazwy firmy oraz adresu e-mail, przy czym podanie adresu e-mail jest daną niezbędną do otrzymywania w/w materiałów, a wskazanie pozostałych danych jest dobrowolne. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo wycofać udzieloną nam zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu, poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: rodo@ostrowski-legal.net. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem. Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy sp.k. z siedzibą w Toruniu, KRS nr 0000420141. W szczególności ma Pani/Pan prawo do żądania od nas dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ich przeniesienia. W sprawach związanych z ochroną danych osobowych, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres: rodo@ostrowski-legal.net.

Po więcej informacji z zakresu ochrony Pani/Pana danych osobowych zapraszamy TUTAJ.

Uzupełnij pola formularza.

29 / 5 / 2023

AKCEPTUJ